Biz buraya ne yazarsak yazalım, bizim müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı düşünüyoruz. Memnun kalmanızı garantilemek için, 3 gün içerisinde hizmet iade garantisi sunuyoruz.
Bize güveniniz, hizmetlerimizin diğer bir karşılığı olacaktır.

Kalite Politikamız

…..2016 yılından beri, Kastabala İnternet ve Yazılım Teknolojileri olarak, sizlere hizmet sunmaktayız. Bütün paylaşımlı sunucularımızı 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz.

…..Sürekli olarak  işimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın büyük bir bölümünü daha iyi hizmet verebileceğimiz materyallere yatırıyoruz. Sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyoruz. Güveninizin karşılığını daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet olarak ödemeye çalışıyoruz.

…..Biz sadece ticaret yapmayı düşünmedik, düşünmüyoruz. Geliştirdiğimiz ve geliştirmeye çalıştığımız daha yenilikçi çözümleri, kartlı ödeme sistemlerini; Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi Web Hosting hizmetleri ile birleştiriyoruz. Kendimize özel sistemlerle siz değerli müşterilerimize çok daha iyi hizmetler sunmaya çalışıyoruz.

…..Siz değerli müşterilerimizin ve meslektaşlarımızın eleştirilerine ve beğenilerine her zaman açığız. Eleştirilerinizin bizi yükselteceğine inanıyoruz.