• GELİŞTİRME ANALİZİ

  Uygulama  geliştirme   adımlarının   ilki,     her çalışmada olduğu gibi analizdir. İhtiyaçlar için alınan  ön bilgi  doğrultusunda uygulamanın   tüm özelliklerinin  en baştan   belirlenir. Geliştirmenin belki   de en önemli aşaması olan analiz ile uygulamanın tüm verileri ortaya çıkarılır.

 • KULLANICI DENEYİMİ

  Uygulamayı kullanacak kişileri tanımlamak ve bu tanımlamalara göre kullanıcı deneyimi haritasını ve bilgi mimarisini hazırlamak öncelikli olarak gereklidir. Bütün bu çalışmalar, doğru modellemeyi ve arayüz tasarımını yapmaya yönelik temel adımlardır. Kullanıcıların alışkanlık, hareket ve geçmiş deneyimlerinin göz önüne alınması, uygulamanın çalışması sırasında oluşabilecek sorunların baştan engellenmesini sağlar.

 • TEST VE YAYIN

  Mobil uygulamanın hazır hale gelmesinden sonra her türlü olası durum için test edilmelidir. Mobil uygulama geliştirme, mobil cihazların çeşitliliğinden ötürü, çok fazla ve planlı test yapılması gereken bir alandır. Tüm yapılan testlerin sonunda, hedef kitleye uygun ve sorunsuz çalışan bir mobil uygulamayı ilgili ortamda yayına almak, uzun ve yorucu geçen bir sürecin en son adımıdır.

 • RAKİP İNCELEMESİ

  Temel analizin ortaya çıkması sonrasında detaylı bir araştırma yapılması gerekir. Bu araştırma, kullanıcı deneyimi tasarımının (UX) ilk adımını oluşturur. Uygulamanın benzerlerinin incelenmesi, rakiplerin durumu, vb. analiz teknikleri kullanılarak uygulamanın analizi geliştirilip son haline getirilir.

 • PROGRAMLAMA

  Mobil uygulamanın başarılı bir şekilde hayata geçirilebilmesi için doğru yapılmış tasarım kadar doğru bir şekilde programlanmış olması da gereklidir. Uygulamanın yayınlanacağı mobil platform (iOS, Android) ve de Mobil uygulama geliştirme yaklaşımına göre programlama çalışması değişiklik gösterir. Programlama altyapısı kararı verildikten sonra; hızlı çalışacak, hatadan ayıklanmış, olası en az kaynağı tüketecek uygulama kodlaması yapılır.

 • DETAYLI BİLGİ

  0850 532 6751