E-posta anti-spam hizmeti, sadece sizin için

Gelen kutunuzun kontrolü sizde

Gelen E-Posta Filtreleme

Ağınızı Koruyun

Spam ve virüsleri ağınıza ulaşmadan e-postadan kaldırın

Fiyat 11,00 TL/Aylık/domain
Daha Fazla Bilgi Satın Al
Powered by

Virüs, reklam ve zararlı içerik barındıran Epostalardan %99.9 oranında kurtulmanız mümkün

Gelen e-posta filtresi size tüm bu avantajları sağlar...

Rekabetçi fiyatlarla tam gelen kutusu koruması
Son derece hassas filtreleme
Kolay yapılandırma
Gelen e-posta sürekliliğini ve yedekliliğini artırın
Çeşitli raporlama seçenekleri
E-postanız üzerinde tam kontrol
Çalışan verimliliğini artırın
Herhangi bir posta sunucusuyla uyumlu

Neden SpamExperts gelen filtresini seçmelisiniz?

Gelen E-posta Filtreleme, gelen tüm e-postaları filtreler ve bu tehditler ağınıza yaklaşık %100 doğruluk oranında ulaşmadan önce spam ve virüsleri ortadan kaldırır. Kapsamlı kontrol paneli tam kontrolde kalmanızı sağlar. Ayrıca, e-posta sunucunuzun kapalı olması durumunda, e-postanız sıraya alınır. Kuyruklu e-postalara, gelen e-posta sürekliliğinize ek olarak web arayüzü üzerinden erişilebilir, okunabilir ve yanıt verilebilir!

Neden profesyonel bir gelen filtreye ihtiyacınız var?

BT ağı tehditleri riskini almayı durdurun. Gelen kutunuz her gün istenmeyen toplu postalarla doluysa, bu profesyonel bir Gelen Filtresi çözümüne ihtiyacınız olduğunu gösterir. Gelen Kutunuz için tam koruma elde edin ve spam, virüs ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine elveda deyin!

Nasıl çalışır

Domain (Alan Adınız) Gelen Filtreye (Otomatik Olarak) dağıtıldıktan ve filtreleme etkinleştirildikten sonra e-posta SpamExperts filtreleme bulutundan geçer. Gelen e-postalar gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde analiz edilir ve taranır. Eğitim veya yapılandırma gerekmez ve her şey gelen kutusundan çıkar çıkmaz çalışır. Spam olarak algılanan tüm iletiler karantinaya taşınırken, spam olmayan e-posta sunucunuza gönderilir. Karantina, kullanıcı dostu SpamPanel'de, e-posta raporlarıyla veya hatta doğrudan e-posta istemcinizde izlenebilir! Artık spam ile uğraşmak için zaman kaybetmenize gerek yok, tam kontrolde kalırken enerjinizi iş görevlerine odaklamanız yeterlidir.

Outgoing email filtering gives you all these benefits...

No more blacklisting
Protect the reputation of your brand and IT-systems
Avoid de-listing related costs
Increase outbound email continuity and delivery
Enhance employee productivity
Improve abuse manageability

What is outgoing filtering?

Outgoing Email Filtering is vital to safeguard your IT infrastructure reputation and ensure all your outgoing email arrives safely where it should. This professional solution will block spam & viruses from leaving your network and prevent your IP(s) from being blacklisted ever again. Moreover, the SpamExperts Outgoing Filter gives you the reporting and tools to detect compromised accounts and lock-down spamming users.

Why you need it?

Has your network ever sent out spam email without your knowledge? Due to network weaknesses almost any device can be compromised to transmit outbound SMTP, allowing spam or malware to be sent out from your network without you even knowing it! Therefore, it's critical you invest in a professional Outgoing Filter solution. Maintain your company’s good reputation, stop spam from leaving your network and prevent being blacklisted so that your email always arrives where it is meant to go.

Email archiving gives you all these benefits...

Includes Incoming & Outcoming Email Filtering!
Never lose an email again!
Achieve legal compliance
Improve IT system performance
User friendly data-protection management
Added email continuity, journaling support, and easy re-delivery
Compressed, encrypted and secure archive

Email Archiving

Email Archiving preserves and protects all inbound and outbound email messages for later access. It is a great way to recover lost or accidentally deleted emails, accelerate audit response, secure intellectual property emails and attachments, as well as for “eDiscovery” purposes in case of litigation.

Why you need it

Are you desperately looking for an important email from last year, but can’t seem to find it and you’re risking a fine or losing an important business deal as the result of this? Prevent this with a professional Email Archiving solution. Email Archiving is a critical tool to preserve a secure backup of all email and be legally compliant.

At the same time, as email exchanges have judicial power and are legally binding, email compliance has become an extremely important concern for organizations. Therefore it is mandatory in certain industries to preserve a secure backup of all email messages and be legally compliant.

Kaydolun ve Başlayın

Ürün SeçinEkstra Seçenekler

Bulunamadı
Bulunamadı
11,00 TL/Aylık

Sık Sorulan Sorular

Nasıl çalışır?

E-posta, spam'ı size ulaşmadan tespit edip engelleyen SpamExperts kendi kendine öğrenen sunucular aracılığıyla yönlendirilir.


Filtreleme nasıl çalışır?

Her gün milyonlarca e-postayı işleyerek, e-posta filtrelerimiz %100'e yakın doğrulukla sektör lideri bir orana sahiptir.

Engellenen iletileri kurtarabilir miyim?

Evet, günlük arama, karantina ve diğer bir çok araç içeren kapsamlı bir kontrol paneli, sistemden geçen herhangi bir e-postanın durumunu kontrol etmenizi sağlar.


Kurulumu ne kadar sürer?

Kurulum hızlı, otomatiktir ve e-postanızı birkaç dakika içinde koruyacak şekilde çalışır durumda olacaktır.

E-posta arşivleme nedir?

E-posta günümüzde çok önemlidir, e-posta arşivleme güvenli bir şekilde saklanır ve size ekstra güven ve huzur verir.


Ne kadar e-posta saklayabilirim?

E-posta arşivleme, varsayılan olarak 10 GB sıkıştırılmış e-posta depolama alanı içerir. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa ek 10 GB lisans eklenebilir.